Įvedėte naują produktą ar paslaugą į rinką, matote, jog pasiteisino ir dabar pats metas išplėsti Jūsų verslo mastus? Norėtumėte “nugriebti grietinėję” kol konkurentai dar nepradėjo Jūsų kopijuoti?

  • Įvertinsime Jūsų verslo augimo galimybes
  • iškelsime ir kartu su Jumis patikrinsime verslo plėtros hipotezes
  • sudarysime efektyvų rinkodaros planą Jūsų verslo plėtrai
  • padėsime visa tai įgyvendinti ir suvaldyti

 

Autoaibe

Manėme, kad tik Lietuvos sostinėje yra marketingo specialistų. Tačiau, pabendravę su Donatu, supratome klydę. Jo komanda tikri savo srities profesionalai. Po pusės metų bendro darbo, turime puikų marketingo veiksmų ir priemonių planą, žinome kur esame ir kur keliaujame. Dabar planą bandome realizuoti… Ir, drįstu teigti, mums sekasi.

Arūnas Vaišvila

Visų pirma patiko tai, kad yra įsiklausoma į klientą, bandoma suvokti jo poreikius ir pateikiami pasiūlymai, kurie vienu metu atitinka kliento galimybes ir tuo pačiu yra iššaukiantys, skatinantys klientą augti ir tobulėti. Bendravimas yra betarpiškas, nuoširdus ir paprastas – tai padeda kurti pasitikėjimo atmosferą. Padėjo pažvelgti į savo veiklą iš šalies ir taip pat vartotojų akimis. Komanda patyrusi, suprantanti savo darbą ir teikianti pasiūlymus, kurie atitinka kliento poreikius.

Audrius Šimaitis

vlmedicina