Kam skirta?

Startuoliams ir investuotojams, norintiems objektyvaus jų verslo idėjos įvertinimo bei rekomendacijų, kokius darbus ir kaip atlikti, kad išsikelti verslo tikslai būtų pasiekti kuo greičiau ir su kuo mažesniais kaštais.

Kokia iš to nauda?

 • Objektyviai pamatysite, kokias vietas reikia tobulinti ir į ką labiausiai sutelkti dėmesį. Paprastai tariant, tai bus profesionalus „žvilgsnis iš šalies“ su objektyviais argumentais.
 • Verslo idėjos audito ataskaita bus tokia struktūrizuota ir aiški, jog galėsite ją rodyti kaip pristatomąją medžiagą investuotojams ir potencialiems partneriams, kad šie ne tik susidarytų objektyvų vaizdą apie esamą projekto padėtį, bet ir pamatytų, kaip rimtai esate nusiteikę ir kokius konkrečius verslo idėjos vystymo darbus bei etapus („milestones“) esate suplanavę. Tai padės atsakyti į daugelį investuotojų užduodamų klausimų!
 • Jūsų verslo idėjos audito ataskaitoje pateiksiu rekomenduojamų darbų planą bei nurodysiu, kuriuos iš jų, iki kada ir už kiek galiu atlikti. Tai visiškai neįpareigoja Jūsų užsakyti kokių nors papildomų paslaugų, tačiau suteiks 100% aiškumą, kaip ši verslo idėja profesionaliai turėtų būti vystoma toliau.
 • Aptariant Jūsų verslo idėjos audito ataskaitą, išsamiai ir argumentuotai atsakysiu į visus klausimus susijusius su Jūsų projekto rinkodara.

Kaip tai vyksta?

Visų pirma pasirašysime sutartį su konfidencialumo įsipareigojimu, kad galėtume išsamiai aptarti Jūsų verslo idėją, o visa Jūsų pateikta informacija būtų teisiškai apsaugota. Tuomet paprašysiu persiųsti turimą projekto medžiagą bei pateiksiu pirminį klausimyną, į kurį atsakysite el. paštu arba per Skype. Jei reikės, susirašysime, susiskambinsime arba susitiksime dėl papildomų klausimų. Parengsiu ataskaitą ir ją aptarsime susitikimo metu arba per Skype.
Verslo idėjos audito rezultatas – pagal Evolution Curve metodiką parengta struktūrizuota ataskaita (~10 psl.), kurioje pateikta ir įvertinta:

 1. dabartinis verslo modelis pagal „Business model canvas“ metodiką;
 2. rinkos galimybių ištirtumas;
 3. prototipo ir verslo hipotezių išbaigtumas;
 4. finansavimas ir pasirengimas investicijų pritraukimui;
 5. pasirengimas produkto įvedimui į tikslines rinkas;
 6. verslo augimo modelio ir jo potencialo („growth hacking“) įvertinimas;
 7. rekomenduojamas veiksmų planas (prioritetų aptarimas ir užfiksavimas).

Kiek tai kainuoja?

Tai išskirtinė paslauga, nes verslo idėjos auditas tuo pačiu yra išsamus susipažinimas su Jumis ir Jūsų verslu, po kurio gali užsimegzti ilgalaikis abipusiai naudingas bendradarbiavimas. Todėl šią paslaugą atlieku už simbolinę kainą, kuri prasideda nuo 450 EUR ir priklauso nuo Jūsų pasirinkimo: užteks vien rašytinės ataskaitos ar norėsite ją aptarti kartu su visais papildomais Jums rūpimais klausimais; jei norėsite aptarti, tuomet – galėsime tai padaryti per Skype arba susitikimo metu. Suprantu, jog startuolių situacija ir finansiniai resursai labai skiriasi, todėl siūlau kelis variantus.