Ar norėtumėte…

…pasitikrinti savo verslo idėją ir sužinoti objektyvią ekspertinę nuomonę?

…išsigryninti verslo modelį ir atrasti pelningiausius pajamų šaltinius?

…sukurti tokius pasiūlymus, kurių Jūsų klientai lauktų nekantraudami?

…patraukliai pristatyti verslo idėją investuotojams ir pritraukti lėšų plėtrai?

…aptikti perspektyviausias verslo plėtros galimybes ir jomis pasinaudoti?

…efektyviai įvesti į rinką savo naują produktą ar paslaugą?

…padidinti naudojamų rinkodaros priemonių efektyvumą?

Įsivaizduokite, kaip būtų patogu ir pravartu turėti rinkodaros ekspertą, su kuriuo galėtumėte aptarti visus šiuos bei daugelį kitų klausimų, o mokėtumėte tik tiek, kiek realiai Jums buvo reikalingas šis ekspertas. Atsižvelgdamas į smulkių ir pradedančių verslininkų pageidavimą, teikiu individualias rinkodaros konsultacijas ne tik susitikimų metu, bet ir internetu (o tai leidžia sutaupyti Jūsų laiko ir pinigų).

Kaip tai vyksta?

Konsultacijos gali būti tiek vienkartinės (nors ir pusvalandžio), tiek ir planinės numatant bent 4 konsultacijas per mėnesį, kad Jūsų verslas nuolat judėtų į priekį! Jei veikloje kilo konkrečių su rinkodara susijusių klausimų, dabar galite juos paprastai ir greitai aptarti. Vienkartinę konsultaciją galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą, o jei norėtumėte turėti nuolatinį rinkodaros partnerį, kviečiu susisiekti ir aptarti Jūsų situaciją bei norus.

Kiek tai kainuoja?

Vienkartinių konsultacijų kaina prasideda nuo 49 Eur, o dirbant pagal individualių konsultacijų planą – nuo 320 Eur/mėn. Jei pagal mėnesinį planą išnaudosite ne visas konsultacijas, jas galėsime perkelti į kitą mėnesį arba tą patį laiką panaudoti kitiems darbams atlikti.

Sužinoti daugiau ir užsisakyti