Užsakius bet kurią konsultaciją, iškart būsite nukreipti į klausimyną, kuris padės sutaupyti Jūsų laiko ir pinigų. Kuo išsamiau užpildysite klausimyną, tuo geriau susipažinsiu su Jūsų situacija ir galėsiu pateikti vertingesnius patarimus. Be to, nebegaišime laiko prasidėjus konsultacijai. Žinoma, klausimyno galite ir nepildyti – tai spręsti Jums!

49 EUR – pusvalandžio trukmės mini konsultacija internetu (Skype video arba telefonu) Jums rūpimais konkrečiais rinkodaros klausimais. Galėsite tiek iš anksto, tiek ir konsultacijos metu pateikti savo klausimus, tačiau išsamus Jūsų pateiktos informacijos nagrinėjimas iki konsultacijos į šią kainą neįeina.

99 EUR – išsami vienos valandos trukmės konsultacija internetu (Skype video) visais Jums rūpimais rinkodaros klausimais. Į kainą įeina ne tik susipažinimas su visa Jūsų pateikta informacija (užpildytu klausimynu) iki konsultacijos pradžios, bet ir visų Jūsų papildomų klausimų nagrinėjimas konsultacijos metu.

149 EUR – išsami vienos valandos trukmės konsultacija internetu (Skype video) visais Jums rūpimais rinkodaros klausimais. Į kainą įeina susipažinimas su visa Jūsų pateikta informacija (užpildytu klausimynu) dar iki konsultacijos pradžios, papildomų klausimų nagrinėjimas, bei konsultacijos reziumė pateikimas raštu, kad neužmirštumėte ko nors svarbaus. Šioje įprastai 1 – 2 psl. suvestinėje užfiksuosiu pagrindinius konsultacijos metu aptartus akcentus bei parekomenduosiu tolimesnius veiksmus vystant Jūsų verslą.

 

Užsisakyti konsultaciją: