Vedu specialiai startuoliams skirtus praktinius seminarus, kurie padeda pritraukti reikiamų investicijų, žymiai greičiau sukurti verslą ir išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Evolution Curve mokymai unikalūs tuo, jog apie 50% laiko yra skiriama praktikai, o kiekvienas dalyvis susitelkia į savo verslo idėjos progresą ir jau seminaro metu sukuria konkretų apčiuopiamą rezultatą. Be to, praktinių mokymų metu kiekvieną konsultuoju individualiai ir patariu, ką konkrečiai reikėtų daryti jo situacijoje.
Žinoma, galite savarankiškai skaityti knygas ir eksperimentuoti kurdami inovatyvų, nestandartinį verslą. Tačiau ar Jums tikrai negaila savo laiko ir lėšų tokiems eksperimentams, kai praktiniuose mokymuose visa tai galite sužinoti daug greičiau ir jau iškarto sėkmingai pritaikyti savo versle?…

Šiuose mokymuose Jūs:

  • sužinosite efektyviausias startuolių vystymo metodikas,
  • gausite šablonus, kurie palengvins Jūsų darbą,
  • pasitikrinsite įvairius savo verslo idėjos aspektus,
  • gausite mano asmenines įžvalgas ir konsultacijas,
  • galbūt netgi atrasite naujų verslo partnerių!

Visą mokymų programą sudaro 5 etapai su 36 temomis. Kadangi Evolution Curve mokymų programa sudaryta moduliniu principu, galite rinktis vien tik tas temas, kurios Jums aktualios – mokymų kokybė dėl to nenukentės! Vedu vakarinius seminarus (2-3 val.), pusės dienos (4-5 val.), visos dienos (8 val.) ar net kelių dienų mokymus Jūsų biure, rekreacinėje, kūrybinėje ar kitoje aplinkoje.