Aš nei dizaineris, nei technologas, tačiau galiu Jums padėti sukurti tokius produktus ir paslaugas, kurių klientai norės ir patys ieškos!

Jei norite rinkai pasiūlyti kažką įdomaus, viskas prasideda nuo išskirtinio vertės pasiūlymo išgryninimo. Tad trumpam pamirškite gamybos procesus, brėžinius, ar darbų organizavimo probelmas. Jei norite sukurti tokią paslaugą ar produktą, kurio rinkoje tiesiog geistų, teks pradėti nuo vartotojo pažinimo.

  • išsigryninsime tikslinį Jūsų klientų segmentą
  • išsiaiškinsime, kokias veiklas jis privalo atlikti, su kokiomis problemomis susiduria ir kokios papildomos naudos nori
  • drauge visa tai patikrinsime realioje rinkoje
  • tiksliai žinodami Jūsų klientų poreikius, sukursime tokį pasiūlymą, kurio atsisakyti būtų sunku
  • prižiūrėsime ir patarsime realizuojant techninius produkto ar paslaugos kūrimo sprendimus.

 

smagu kepti

Konsultacijos su Donatu labai pravertė formuojant naujo produkto pardavimų strategiją bei kaip šį produktą tinkamai pristatyti klientams. Gavome gerų patarimų ir įžvalgų, kurios padeda ir toliau vystyti veiklą. Tikrai rekomenduoju šiuos specialistus ir kitiems.

 

Kompanija mąstanti, todėl kuo projektas bus sudėtingesnis ir reikalaujantis daugiau išmąstymo ir paieškų, tuo rezultatai, manau, labiau stebins. Sakyčiau, “Marketologai” puikiai tinka aptarnauti vidutinio dydžio įmones, kurioms reikia “kažko”, kad persilaužtų ir augtų toliau.

r2k