Auksinė tiesa – daugiausiai vertės sukuriame toms įmonėms, kurios nelaukia, kol kaž kas atneš sprendimą ant lėkštutės. JAV bei Vakarų Europoje naudojamą inovatyvių verslų rinkodaros metodiką adaptavau taip, kad ji labiausiai atitiktų Lietuvos verslo įmonių poreikius. Dažniausiu atveju visą rinkodaros sistemą statome etapais: organizuojame 2-3 val. trukmės darbines sesijas, po kurių pasidaliname, kas kokius “namų darbus” atliks iki kito karto.

Jei esate “angelas investuotojas” (“angel investor”) arba šiuo metu neturite laisvų darbinių resursų, galime Jums pagelbėti “beveik iki rakto” ir kuruoti visus su tuo susijusius procesus. “Beveik”, nes (visada kalbu tiesiai) Jūsų verslo specifikos niekas kitas geriau už Jus nežino. O jei taip netyčia nutiktų, tuomet vertėtų susimastyti, ar skiriate pakankamai laiko ir energijos savo verslų vystyvui.

Jei esate pradedantis verslininkas ar net gi studentas, turintis verslo idėją, kuria stipriai tikite, galiu padėti ir Jums – parengiau praktinių seminarų programą su papildomomis individualiomis konsultacijomis nuotoliniu būdu.