smagu kepti

Konsultacijos su Donatu labai pravertė formuojant naujo produkto pardavimų strategiją bei kaip šį produktą tinkamai pristatyti klientams. Gavome gerų patarimų ir įžvalgų, kurios padeda ir toliau vystyti veiklą. Tikrai rekomenduoju šiuos specialistus ir kitiems.

Raimondas Zabiela

Manėme, kad tik Lietuvos sostinėje yra marketingo specialistų. Tačiau, pabendravę su Donatu, supratome klydę. Jo komanda tikri savo srities profesionalai. Po pusės metų bendro darbo, turime puikų marketingo veiksmų ir priemonių planą, žinome kur esame ir kur keliaujame. Dabar planą bandome realizuoti… Ir, drįstu teigti, mums sekasi.

Arūnas Vaišvila

Autoaibe
vlmedicina

Visų pirma patiko tai, kad yra įsiklausoma į klientą, bandoma suvokti jo poreikius ir pateikiami pasiūlymai, kurie vienu metu atitinka kliento galimybes ir tuo pačiu yra iššaukiantys, skatinantys klientą augti ir tobulėti. Bendravimas yra betarpiškas, nuoširdus ir paprastas – tai padeda kurti pasitikėjimo atmosferą. Padėjo pažvelgti į savo veiklą iš šalies ir taip pat vartotojų akimis. Komanda patyrusi, suprantanti savo darbą ir teikianti pasiūlymus, kurie atitinka kliento poreikius.

Audrius Šimaitis

“Marketologai” team is friendly and helpful – it’s always a pleasure to have a conversation with them. I’ve got all attention and answers which I was looking for, so I honestly recommend them as professional marketers.
These guys got deep into my business down to the very core. They have analyzed the competitive environment, figured out what type of clients we are targeting, what core benefits we can provide for them, what specific service we could offer, what resources we have available for our marketing, etc. I was surprised by the professional way they approached my issues.

Lee Valter

Valter
Statybu_archeologija

UAB „Marketologai“ specialistai atsižvelgdami į mūsų finansines galimybes savireklamai, rekomendavo ir padėjo įgyvendinti tam tikras rinkodaros priemones. Kai kurios iš jų atrodė labai paprastos ir akivaizdžios, tačiau reikalavo žinių ir įgūdžių, kad būtų tinkamai panaudotos. Kitos pasirodė keistos ir nestandartinės. Dauguma jų įgyvendinome ir rezultatais esame patenkinti. Ir toliau pasikliaujame UAB „Marketologai“ konsultacijomis bei drąsiai rekomenduojame juos kaip savo darbą išmanančius specialistus.

Donatas Zubrickas

Labai patikima, draugiška kompanija, kuri tikrai išmano, ką daro. Įmonės kolektyvas paslaugus ir lengvai bendraujantis. Sprendimai buvo pasiūlyti pagal mūsų poreikius, užtikrinant visapusišką šiuolaikišką aptarnavimą ir galutinį rezultatą. Geriausiu visos komandos bruožu įvardinčiau sąžiningumą.
Bendravimas ir bendradarbiavimas labai sklandus, paslaugos kokybiškos ir atitinkančios poreikius. Visas dėmesys koncentruojamas į kliento klausimą – problemą ir pasiūlomi galimi sprendimo būdai ar galimybės, todėl klientas, žinodamas galutinį rezultatą, turi net keletą pasirinkimo galimybių pasiekti norimo rezultato.
Kompanija mąstanti, todėl kuo projektas bus sudėtingesnis ir reikalaujantis daugiau išmąstymo ir paieškų, tuo rezultatai, manau, labiau stebins. Sakyčiau, “Marketologai” puikiai tinka aptarnauti vidutinio dydžio įmones, kurioms reikia “kažko”, kad persilaužtų ir augtų toliau.

Aušra Prialgauskaitė

r2k
photo1moment

Negali būti visų sričių specialistas, todėl bendravimas ir pagalba marketingo srityje buvo reikšminga. “Marketologai” labai greitai įsigilino į pateiktą naują idėją ir su užsidegimu atliko darbus. Lietuvoje nėra taip lengva atrasti gerų marketingo specialistų. Manau, jog daugiausiai naudos iš “Marketologų” gautų tos įmonės, kurios ieško naujų idėjų.

Darius Klevinskas

Labai patiko operatyvumas ir terminų laikymasis. „Marketologai“ padėjo suprasti, ko reikia ir kas nėra būtina marketingo strategijoje. Kai parengė planą, tapo labai aišku, kaip žingsnis po žingsnio keliauti pirmyn, reklamuojant naujai įkurtą įmonę.

Vytautas Bružas

eivuda
edisoft

Patiko tai, jog darbas buvo atliktas greitai, tiksliai ir laiku, pagal sutartus terminus, su minimaliu mūsų įsikišimu. Buvo naudingas nepriklausomas požiūris į save/mūsų kompaniją iš šalies, taipogi požiūris į ateities planus. Suteikė arba naujų minčių, arba patvirtino tai, kas buvo planuojama. “Marketologus” apibūdinčiau kaip įmonę su kuria galima greitai ir efektyviai atlikti darbą, investuojant maksimaliai mažai savo darbo laiko ir gaunant gerą rezultatą. Tokią įmonę išties galima vadinti partneriu.

Gintaras Mackevičius

Radijo bangomis valdomi modeliai – tai pagrindinės mūsų prekės. “Marketologai” ištyrė tiek Lietuvos, tiek ir Latvijos rinkas, pateikė strategines rekomendacijas ir parengė marketingo planą. Su “Marketologų” pagalba atradome efektyvias ir ekonomiškas reklamos priemones, pasikėlėme svetainės reitingus google. Bendrauti su komanda buvo labai lengva ir patogu, tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Jie išmano savo sritį yra dėmesingi klientui ir sutartus darbus atlieka operatyviai. Be to, nebrangininkai!

Asta Doveikienė

propeleris