Turite verslo idėją, bet kol kas nesate visiškai tikri, kaip geriau būtų ją realizuoti? O gal turite išradimą, naują produktą ar paslaugą ir norite įvesti į rinką, tik nežinote į kurią ir kaip?

Teko vertinti daugiau nei 50 skirtingų verslų galimybes 11-oje šalių. Galiu drąsiai pasakyti, jog eiti į naują rinką jos neištyrus – kvaila! Tačiau taip pat tenka pripažinti, jog vadovėliuose aprašytos tyrimų metodikos ne visais atvejais pasiteisina ar yra įmanomos, atsižvelgiant į tas lėšas, kurias gali skirti net ir senai rinkoje veikiančios įmonės.

  • įvertinsime Jūsų situaciją ir patarsime, kokie rinkos ir rinkodaros tyrimai Jūsų atveju būtų tikslingiausi
  • jei nuspręsite savo verslo galimybių studiją atlikti patys, mielai patarsime, kaip tai atlikti kuo efektyviau
  • Jums pageidaujant, atliksime reikiamo išsamumo galimybių studiją ir pateiksime susitemintą informaciją su įžvalgomis ir išvadomis, kurios Jums padės priimti svarbius sprendimus

 

edisoft

Patiko tai, jog darbas buvo atliktas greitai, tiksliai ir laiku, pagal sutartus terminus, su minimaliu mūsų įsikišimu. Buvo naudingas nepriklausomas požiūris į save/mūsų kompaniją iš šalies, taipogi požiūris į ateities planus. Suteikė arba naujų minčių, arba patvirtino tai, kas buvo planuojama. “Marketologus” apibūdinčiau kaip įmonę su kuria galima greitai ir efektyviai atlikti darbą, investuojant maksimaliai mažai savo darbo laiko ir gaunant gerą rezultatą. Tokią įmonę išties galima vadinti partneriu.

Gintaras Mackevičius

Radijo bangomis valdomi modeliai – tai pagrindinės mūsų prekės. “Marketologai” ištyrė tiek Lietuvos, tiek ir Latvijos rinkas, pateikė strategines rekomendacijas ir parengė marketingo planą. Su “Marketologų” pagalba atradome efektyvias ir ekonomiškas reklamos priemones, pasikėlėme svetainės reitingus google. Bendrauti su komanda buvo labai lengva ir patogu, tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Jie išmano savo sritį yra dėmesingi klientui ir sutartus darbus atlieka operatyviai. Be to, nebrangininkai!

Asta Doveikienė

propeleris