“Marketologai” – workshop members | Marketologai

“Marketologai” – workshop members


Donatas Jonikas 8 years ago no comments .

Kurybines dirbtuves

Balandžio 19 d Klaipėdoje vyko pirmoji LiMA Kūrybinė Sesija iš ciklo „Yra ir Gali Būti“. Šioje dirbtuvėje dalyvavo du specialistai iš „Marketologų“ – Donatas Jonikas ir Ana Timofijčiuk. Geras marketingo specialistas turi mokėti įžvelgti ne tik problemas, bet ir atrasti galimybes! Pirmoji kūrybinė sesija „Yra ir Gali Būti“ „Marketologams“ leido pasitreniruoti ieškoti naujų galimybių ir tuo pačiu suteikti naudos visuomeninei organizacijai, susidūrusiai su marketingo iššūkiais. Visas straipsnis 2012.04.26 dienraštyje “Klaipėda” – “Po LCC Tarptautinio Universiteto stogu – kūrybinės dirbtuvės”.

Pirmoji Kūrybinė Sesija LCC tarptautiniame universitete įsikūręs Inovacijų dizaino institutas ir Lietuvos marketingo asociacija (LIMA) pradeda vykdyti projektą „Yra ir gali būti“. Pagrindinė šių kūrybinių dirbtuvių mintis – iškelti įstaigų ar organizacijų problemas, generuoti idėjas, sudaryti darbų planą, kaip veikti, kad esama situacija pasikeistų į gera. Yra gimusi idėja įgyvendinti kūrybinių dirbtuvių ciklą. Susirinkę Lietuvos marketingo asociacijos nariai planuoja spręsti įvairių ne pelno siekiančių visuomeninių organizacijų klausimus, susijusius su rinkodara.

Jau įvyko pirmasis tokių kūrybinių dirbtuvių seminaras, o pirmas svečias – Nesavanaudiškos lyderystės institutas.

„Kokia šitos veiklos esmė? Pasirenkama organizacija, reiškinys ar dar kažkas, pristatoma dabartinė situacija ir analizuojama, kaip viskas gali būti keičiama į gera. Dalyvauti projekte jau sutiko “Jūros šventės„, Džiazo festivalio organizatoriai“, – tikino Lietuvos marketingo asociacijos (LIMA) Klaipėdos skyriaus vadovas Donatas Jonikas.

Kūrybinių dirbtuvių praktika gana populiari užsienyje. Kai susirinkę tam tikros srities specialistai bando ką nors pakeisti į gera. O verslo konsultantas, kuruojantis diskusijas, tam ir reikalingas, kad rezultatas būtų išties puikus.

„Visur galima atrasti, ką patobulinti“, – teigė D.Jonikas.

Comments on Facebook