Business talent hunt finals commission | Marketologai

Business talent hunt finals commission


Donatas Jonikas 7 years ago no comments .

verslo talentu medz

2012 m. gegužės 30 d. Klaipėdoje įvyko konkurso „Verslo Talentų Medžioklė“ finalas, kuriame dalyvavo sumanūs ir verslūs įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Konkursą sudarė trys pusfinaliai, taip pat finalinis etapas, kuris įvyko uostamiestyje, Socialinių mokslų kolegijoje. Rinkodaros agentūros „Marketologai“ direktorius Donatas Jonikas buvo pakviestas į konkursą kaip finalo komisijos narys. Žiūri nariai vertino studentų verslo idėjas, kėlė praktinius klausimus ir skatino kūrybiškumą.

„Verslo Talentų Medžioklės“ finale iš viso varžėsi 10 komandų, iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Alytaus. Simuliacinių įmonių mugės finaliniame etape buvo trys užduotys.

Pirmojoje užduotyje studentai turėjo įsivaizduoti, kad yra tarptautinėje verslo parodoje bei parengti 3 minučių kalbą pristatant savo organizaciją užsienio investuotojams, kurie būtų suinteresuoti bendradarbiauti su lietuviškąja įmone. Komandų pasiūlytos idėjos, komisijos nuomone, dažnai prasilenkdavo su realybe, tačiau buvo ir labai vertų dėmesio. Dažniausiai pasitaikiusi klaida studentų tarpe buvo ta, kad jaunieji verslo atstovai neapskaičiuodavo sąnaudų, pajamų bei investicijos atsipirkimo laiko. Komisija vis pabrėždavo, jog kiekvienas verslas privalo sukurti vertę.

Antrojoje užduotyje buvo pateikti įvairūs, nauji į rinką įvedami produktai. Komandos turėjo sudaryti rinkodaros veiksmų planą ir biudžetą 3–ių mėnesių laikotarpiui.

Po dviejų etapų, susumavus komisijos balus, simuliacijų konkursą toliau tęsė 5–ios komandos.

Paskutinėje finalo dalyje komisija tapo „verslo angelais“. Komandos per vieną minutę turėjo įtikinti žiūri narius, pateikdamos tokias idėjas, kad „angelai“ būtų suinteresuoti bendradarbiauti. Tokiu principu kiekvienas komisijos narys atsakydavo „taip“ arba „ne“.

Studentų komandas vertino kompetentinga septynių asmenų komisija, kurią sudarė žinomi lektoriai bei verslo pasaulio žmonės. Tarp jų ir rinkodaros agentūros „Marketologai“ direktorius Donatas Jonikas. Už pagalbą organizuojant konkursą „Verslo Talentų Medžioklė“ „Marketologų“ įkūrėjui ir kitiems komisijos nariams buvo įteikti padėkos raštai.

Pasibaigus mugei visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų įsteigtais prizais, o patiems sumaniausiems ir versliausiems studentams bus pasiūlytos realios darbo vietos įmonėse.

Informacija paimta iš www.smk.lt

Comments on Facebook