Ar dirbame už sėkmės mokestį?

Taip, dirbame už sėkmės mokestį arba akcijų dalį, tačiau ne su visais projektais. Dirbti už sėkmės mokestį, reiškia investuoti savo laiką ir negautas pajamas į Jūsų verslą. Todėl už sėkmės mokestį dirbame tik su ribotu skaičiumi ir atsakingai atrinktų projektų.

 

Ar galime padėti pritraukti investicijų į startuolį?

Taip, padedu pritraukti investicijų į vertus dėmesio startuolius, kurie turi ką įdomaus pasiūlyti investuotojui. Jeigu Jūs manote, kad šiame etape svarbiausia prisitraukti investicijų, tačiau sunkiai sekasi tai realizuoti, galiu padėti tokiu būdu:

  • visų pirma atliksime Jūsų verslo idėjos auditą ir išgryninsime, kokią vertę siūlote klientams bei potencialiems investuotojams;
  • parengsime investutojams skirtą medžiagą apie Jūsų startuolį, kurioje patraukliai ir objektyviai bus perteiktas Jūsų startuolio progresas bei pasiūlymas investutotojui;
  • išplatinsime šią medžiagą savo kanalais, tačiau už investuotojus sprendimo priimti negalime, todėl šią darbo dalį įprastai atliekame už sėkmės mokestį.

 

Ar konsultuojame tradicinius įprastus verslus?

Tikrai taip! Daugiau kaip 10 metų dirbau su įprastais verslais: analizavau rinką, kūriau ir padėjau realizuoti įvairias rinkodaros strategijas, išgryninti patrauklius pasiūlymus, parinkti efektyvias komunikacijos priemones ir t.t. Taigi, mielai konsultuoju įprastus, tradicinius verslus, tačiau šiuo metu labiausiai specializuojuosi startuolių rinkodaroje.