Kam skirta?
Tai labai universali bendradarbiavimo forma, tačiau daugiausiai naudos gauna:

  • jau veikiančios įmonės arba turintys inovatyvų verslo projektą bent pradinėje stadijoje (pvz., verslo modelį, prototipą, pradinį kapitalą);
  • tais atvejais, kai reikia išsamiai aptarti daugybę klausimų ir išgryninti sprendimus arba rasti atsakymą į specifinį, gilesnės analizės reikalaujantį klausimą;
  • kai su projektu dirba ne vienas žmogus, o bent minimali komanda.

Kokia iš to nauda?

Paprastai tariant, Jūs į savo komandą dienai ar pusdieniui pasikviečiate patyrusį rinkodaros specialistą ir drauge su juo išsprendžiate savo įsisenėjusią problemą arba realizuojate tuos darbus, kuriems būtina turėti rinkodarinių žinių ir patirties.
Darbinės sesijos tikslą kiekvienu atveju iš anksto apsibrėžiame kaip konkretų darbo rezultatą, kurį drauge su Jumis turime pasiekti. Pavyzdžiui, išsigryninti pozicionavimo idėją, sukurti prekinio ženklo pavadinimą, įvertinti ir pakoreguoti rinkodaros planą, sukurti patrauklų ir pelningą pasiūlymą tiksliniam segmentui, sugeneruoti idėjų dėl rinkodarinio bendradarbiavimo su partneriais, kad visi gautų naudos, beveik neinvestuodami lėšų arba kuo efektyviau išnaudodami kiekvienas savo svertus.

Kaip tai vyksta?

Darbinė sesija gali vykti tiek Jūsų biure, tiek ir neutralioje aplinkoje. Svarbu, kad tuo metu Jums pavyktų atsiriboti nuo einamųjų darbų ir susitelkti (būtent todėl darbines sesijas kartais darome net savaitgaliais). Nusprendus, kad Jums geriausiai padėti galėtume darbinės sesijos metu, viskas vyks tokia eiga:

  • visų pirma išsigryninsime, kokį rezultatą norime pasiekti,
  • tuomet atsiųsite medžiagą apie savo projektą,
  • pateiksiu papildomus klausimus bei užduosiu „namų darbus“,
  • sutarsime dėl darbinės sesijos laiko, vietos ir trukmės,
  • susitikimo metu dirbsime kryptingai pagal iš anksto suplanuotą eigą,
  • 2-3 dienų bėgyje parengsiu reziumė su išvadomis ir rekomenduojamais tolimesniais veiksmai.

Kiek tai kainuoja?

Kaina priklauso nuo darbinės sesijos trukmės ir parengiamųjų darbų apimties (susipažinimas su medžiaga, suplanavimas kaip dirbsime, prezentacijos, šablonų bei kitų įrankių paruošimas, darbinės sesijos reziumė bei išvadų parengimas). Pusės dienos (4 val.) darbinės sesijos kaina – nuo 320 Eur, visos dienos – nuo 640 Eur.